Paslaugos

 
     
  Terapinė odontologija  
  Estetinis plombavimas  
  Burnos higiena  
  Dantų implantacija  
  Protezavimas  
  Endodontija  
  Periodondotogija  
  Chirurginė odontologija  
  Vaikų odontologinis gydymas  
  Rentgenologiniai tyrimai  
       
    Periodontologija – apydančio ir burnos gleivinės ligos ir jų gydymas
Yra žmonių, kuriuos vargina kraujuojančios, uždegimiškos dantenos, o kartais ir klibantys dantys. Juos kankina nemalonus kvapas iš burnos. Tai pagrindiniai periodontologinės ligos požymiai, nesukeliantys skausmo, tačiau lėtai ir nuolatos griaunantys danties palaikomąjį aparatą - Periodontą (Apydantį).

Periodontas – tai dantį supantys audiniai: alveolinis kaulas, dantenos ir raiščiai, laikantys dantį kaulo ertmėje, alveolėje. Dantis nėra suaugęs su kaulu. Jis tarsi kabo alveolėje, jį laiko periodonto raiščiai, prisitvirtinę prie danties ir prie kaulo. Dantenose prasidėjusi infekcija negydoma toliau plinta į periodontą pažeisdama jį negrįžtamai. Kai pažeidžiamas periodontas, liga vadinama periodontitu (kitaip – parodontoze). Ši liga nėra išgydoma, procesai negrįžtami, tačiau ją galima sustabdyti, palaikyti stabilią padėtį. Todėl būtinas gydymas ir nuolatinė burnos ertmės priežiūra. Tai suteikia galimybę išsaugoti savus dantis. Žinoma, geriausia nelaukti ir ateiti pas odontologą pasitikrinti profilaktiškai.
 
       
    Grįžti į pagrindinį  
     
 

REDADENTA©  - odontologijos klinika Utenoje. Mus rasite: V. Kudirkos g. 22-50, Utena; +370 643 05115; info@renadenta.lt www.renadenta.lt

 
 

 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas